1941-1950

8. osztályfőnök: Solymári Béláné
Cseh Éva, Ézsöly Károly, Hargitai Irén, Horváth Éva, Horváth Tibor, Hujber Valéria, Hupka Erzsébet, Kladács János, Kuti István, Nagy Károly, Papp Ervin, Papp Katalin, Pauer Ilona, Reptsik László, Rózsa László, Szalai Ferenc, Szalai József, Szilágyi Ilona, Topai Ilona, Tóth Zsigmond, Utsek Erzsébet, Wittmann László

1942-1951

8. osztályfőnök:  
Giczy Katalin, Belák Manyi, Tuba Magdolna, Kléder Éva, Volanecz Éva, Baranyai Magdolna, Révész Elvira, Szebeni Katalin, Opáncki Erzsébet, Rózsa Jenő, Pallag József, Németh Géza, Spirkó József, Börzsönyi Nándor, Fejős Pál, Valentin János, Albert Sándor, Csuta Kamilla, Csuta Nóra, Félix Stefi, Hajba Éva, Tóth Klára, Kulcsár Károly, Reptsik Tibor

1945-1953

8. osztályfőnök: Dr.Bihari Jánosné
Balázsovics Róbert, Horváth Lajos,  Jáger István, Keszhelyi István, Kovács Pál, Nahóczki János, Némedy Emil, Simon József, Sulyok István, Tamás László, Tóth Géza, Tóth István, Tóth Károly, Uzsák Antal, Bauer Mária, Bodolai Piroska, Ézsöly Klária, Farkas Éva, Hlavenka Margit, Kiss Emőke, Madaras Vilma, Molnár Margit, Mödl Margit, Rutharf Mária, Szabó Éva, Szabó Mária, Szántó Mária, Szita Katalin, Tóth Stefánia, Zubor Éva,

1946-1954

8. fiú  osztályfőnök: Mándoky Kálmánné
Antal Péter, Baranyai Antal, Blaskovics János, Bodolai Lajos, Demmiány Lajos, Ellenbacher József, Gelle Sándor, Ignáth Béla, Kalvach József, Maracskó József, Nagy János, Pallag Béla, Patocskai István, Pongrácz János, Sáreczki Miklós, Uitz János
8. lány osztályfőnök: Sólyom Antalné
Alt Katalin, Bakos Terézia, Böde Mária, Dudás Mária, Erdélyi Erzsébet, Farkas Hedvig, Fekete Terézia, Fischer Mária, Horváth Ilona, Kendel Mária, Keszthelyi Viktória, Kiss Márta, Koscsó Katalin, Kovács Irén, Nagy Erzsébet, Németh Mónika, Pálfi Julianna, Rinkó Erzsébet, Schmidt Etelka, Joós Rozália, Szabó Ilona, Szabó Piroska, Szakács Gyöngyi, Szép Janka, Szovátai Margit, Szoke Erzsébet, Tóth Éva, Wellek Terézia, Zombor Magda

1947-1955

8. fiú osztályfőnök: Balkányi Sándor
Adorján Aladár, Bardócz Béla, Haraszti Győző, Kabai Sándor, Kelemen Ottó, Kiss József, Kollár József, Lacházi Péter, Németh László Lajos, Németh László, Nagy Imre, Pilishegyi János, Rajzó Miklós, Solymosi László, Soós Bálint, Stugel József, Szakács István, Szakács Miklós, Szakács Sándor, Szalacsi László, Varga József, Witthmann Sándor, Gajdos Imre, Hemmer Béla, Szalai Béla, Szolyori Szilárd
8.a leány osztályfőnök: Sólyom Antalné
Alt Julia, Bründl Katalin, Csömöri Márta, Farkas Zsuzsanna, Fáczán Anna, Gliszta Mária, Keller Erzsébet, Kövesdi Mária, Krois Irén, Kass Anna, Lőrincz Erzsébet, Molnár Auguszta, Moser Anna, Pintér Eszter, Pribil Ágnes, Rassai Hildegard, Réti Csilla, Siági Edit, Simon Teréz, Schinogli Éva, Schmidt Vera, Szalai Katalin, Szentgyörgyi Julianna, Tamás Mária, Tóth Erzsébet, Tóth Magdolna, Aggot Ilona, Bakos Mária

1948-1956

8. leány osztályfőnök: Lasits Béláné
Bakos Erzsébet, Binder Rózsa, Czapkovics Izabella, Esch Anna, Farkas Márta, Géczi Márta, Hlavenka Erzsébet, Horváth Ildikó, Gyurákovics Edit, Kiss Enikő, Kovacsek Erzsébet, Kálmán Klára, Kovács Éva, Milikovszky Éva, Mödl Erzsébet, Némedy Magda, Palla Erzsébet, Pintér Margit, Révay Zsuzsanna, Sáreczky Éva, Simon Éva, Szabó Ilona, Szabolcsi Éva, Szántó Irén, Tiringer Mária, M. Tóth Ágnes, Tóth Teréz, Tokaji Zsuzsa, Irzsák Katalin, Szikai Zsuzsa, Bobay Zsuzsanna
8.fiú osztályfőnök: Mándoky Kálmánné
Balázsovics Emil, Baranyai László, Bary András, Bodrogi István, Cseh György, Csernetics Béla, Fejér Gábor, Fejős József, Gál István, Gyurkovszky Lajos, Hermann Gyula, Irsák Géza, Jankovics Henrik, Jáger Antal, Kollár Károly, Komlódi István, Kovács Józsefm, Mészáros Kálmán, Patocskai László, Shinogl István, Szabó László, Szikszai László, Sziman Tivadar, Szviatkovszky András, Takács Imre, Tóth László

1949-1957

8. fiú Osztályfőnök: Mándoky Kálmánné
Galbicska József, Garamvölgyi József, Geiszler Sándor, Hajnal Gyula, Holovits György, Kovács Ferenc,
Kováts Rezső, Kollner Ferenc, Kubicsek Károly, Némedi Attila, Olajkár Endre, Rajzó András, Révay László,
Svetz Ferenc, Szalma László, Szotyori Szabolcs, Szolosi István, Tóth László András, Urbányi Ferenc,
Verba László, Zombot István
8. leány Osztályfonök: Pintér Tiborné
Bordoz Márta, Boda Irén, Csoplán Judit, Cseh Zsuzsanna, Ékes Edit, Farkas Erzsébet, Fábi Éva,
Fodor Judit, Gelde Zsófia, Györffy Adrienne, Horváth Katalin, Hudák Aranka, Hujbei Erzsébet,
Kolla Borbál, Károlyi Mária, Knek Terézia, Keszthelyi Ildikó, Kovács Katalin Laktos Éva, Merényi Éva,
Macsuga Ilona, Mocsáry Zsuzsanna, Repcsik Julianna, Sallai Zsófia, Szijátó Julianna, Tamási Erzsébet,
Ujtz Erzsébet, Wiltmann Mária, Tokaji Zsuzsanna

1950-1958

8. leány osztályfőnök: Jobbágy Pálné
Bán Zsuzsa, Denke Emma, Fódi Márta, Gyurkovszky Erzsébet, Hála Mária, Kapinya Teréz, Keszthelyi Erzsébet, Kovács Ilona, Misák Anna, Mödl Erzsébet, Német Mária, Pálfy Piroska, Pintér Ilona, Pilishegyi Mária, Puchleitner Rozália, Rajcsik Erzsébet, Roskó Erzsébet, Szmrecsányi Klára, Szotyori Mónika, Takács Margit, Takács Márta, Verba Piroska, Vénusz Júlia, Volanecz Erzsébet, Kada Teréz, Csarankó Katalin, Agócs Irén
8. fiú osztályfőnök: Forrai János
Barkóczy Gábor, Belák Béla, Csaplár Attila, Csia Attila, Csernetics István, Ellenbacher János, Fáczán Mihály, Haubl Ernő, Hlavenka László, Horváth József, Horváth Miklós, Horváth Sándor, Kalvach Miklós, Lassíts Miklós, Nagy Sándor, Németh György, Petróczy Győző, Puchleitner Rezső, Radvánszky György, Szakács Antal, Tolvaj Sándor, Tóth László, Virág Péter, Szalai János, Gábris László, Gombai János, Gaál Árpád

1951-1959

8. fiú osztályfőnök: Lissák György
Albert Ferenc, Bakos László, Bánki László, Blaskovics Károly, Bodrogi Lajos, Dudás József, Cseh András, Fülöp József, Fülöp Lajos, Garamvölgyi László, Hegyesi János, Jánossy László, Jencsók Antal, Juhász Géza, Köllner József, Kövesdi László, Nagy István, Raftl Ferenc, Révai Máté, Sloszárik András, Szabó Géza, Szebeni Miklós, Tichy Miklós, Török Sándor, Vincze József, Vitályos László, Mátrahegyi Miklós, László István, Herczeg János
8. (lány) osztályfőnök: Lasits Béláné
Balogh Ilona, Börzsey Zsuzsanna, Erdélyi Irén, Farkas Valéria, Gyorfi Magdolna, Gyurkovszky Júlia, Hajba Zsuzsanna, Halász Éva, Izsák Katalin, Kiss Anna, Kollár Magdolna, Kovács Judit, Kovács Erzsébet, Majoros Etelka, Pauer Mária, Rassai Lujza, Roszt Mária, Sajnovik Karola, Sallai Ilona, Schriffert Éva, Szekeres Mária, Szijjártó Erzsébet, Sztrucska Edit, Tamás Piroska, Thén Katalin, Tűzkő Edit, Utsek Zsuzsanna, Várhegyi Judit, Sziebeld Mária, Takács Anna

1952-1960

8. fiú osztályfőnök: Knáb Gábor
Bardócz Pál, Belák László, Berkó József, Brosszman Aladár, Börzsönyi Károly, Cselőtei László, Cserepkai László, Endrey György, Eösöly Ernő, Károlyi Sándor, Koláth András, Misák Lajos, Mócsa János, Palásti Sándor, Papp Károly, Sáreczky Ferenc, Sloszárik András, Szakács Sándor, Szente József, Tichy Miklós, Urbányi László
8. leány osztályfőnök: Lovászi Lászlóné
Bodolai Ilona, Csarankó Sarolta, Csath Erzsébet, Darányi Júlia, Dunai Erzsébet, Ghyczy Zsuzsanna, Halász Erzsébet, Halász Katalin, Hegyi Anna, Horváth Mária, Kabai Margit, Klement Erzsébet, Komlódi Márta, Kovácsik Mária, Major Mária, Monszider Mária, Nagy Irén, Németh Judit, Pauer Judit, Petrácska Veronika, Puchleitner Aranka, Takács Margit, Tolvaj Magdolna, Tolvaj Margit, Tóth Mária, Viola Gizella, Wodjanikov Ludmilla, Zombor Éva

1953-1961

8. fiú osztályfőnök: Jobbágy Pálné
Árvay László, Bán Ferenc, Börzsey Ferenc, Esch Ferenc, Fekete István, Fehling Frigyes, Fódi Sándor, Gonda Szilárd, Gyurkovszky István, Halász Ferenc, Horváth György, Kapinya Miklós, Kaczkó András, Kass György, Krasovich Károly, Kiss Mátyás, Kocsis János, Kovács Béla, Kovácsik Pál, Makk László, Mészáros Sándor, Molnár Gyula, Nagy András, Nagy Lajos, Orosz Gyula, Pállfy Gyula, Radvánszky István, Rassai Jenő, Szabó László, Szalay László, Szalma József, Szíjjártó István, Terényi Décse, Tomasek Mihály, Tóth András, Tikoler Gyula, Varga József, Varga Péter, Varga Sándor, Mocsári István, Holló Emil
8. leány osztályfőnök: Mándoky Kálmánné
Agócs Mária, Baraga Mária, Barna Katalin, Broszmann Erzsébet, Csendes Rozália, Dürgő Piroska, Dvorzsák Gabriella, Filippi Gertrúd, Gregor Erzsébet, Győrfi Gabriella, Herczeg Ágnes, Hidas Katalin, Jánossy Gabriella, Kada Márta, Kelemen Mária, Kiss Éva, Kovács Klára, Kovalszki Magdolna, Meggyes Éva, Németh Zsuzsanna, Papp Irén Gizella, Szénási Ágnes, Szilfay Erika, Sztrizsanyec Gabriella, Sztrucska Zsuzsanna, Tiringer Zsuzsanna, Zeke Magdolna,

1954-1962

8. fiú osztályfőnök: Uray György
Ács Károly, Bánki Albert, Bognár Vilmos, Bolla Sándor, Chiba Miklós, Csath Károly, Csia György, Ézsöly Péter, Farkas Sándor, Fiola József, Fódi László, Forgács Sándor, Gálik István, Gellén Zoltán, Gregor Károly, Győrffy Lajos, Hajnal Jenő, Halassy István, Hermann János, Horváth Csongor, Kiss László, Kiss László, Kiss Zoltán, Kollár Sándor, Korchmáros Gábor, Kovács Ferenc, Kurucz Sándor, Madár János, Makkai Sándor, Németh Zoltán, Papolczi Géza, Rajcsik László, Rapcsák Béla, Roczkó Péter, Sáreczki Imre, Schreiber Miklós, Szabó Endre, Szabó Lajos, Szotyori Csaba, Thén Lajos, Tomasek Péter, Tóth Imre, Varga Péter, Zentai Gábor
8. leány Osztályfonök: Szénási Imréné
Alt Zsuzsanna, Bán Erzsébet, Bán Mária, Bárány Mária, Berkes Teréz, Berkó Erzsébet, Balogh Anna
Biorovszky Éva, Csernai Erzsébet, Darvasi Éva, Domonkos Irén, Endrey Zsuzsanna, Erdő Judit, Éber Zsuzsanna
Fodor Ágnes, Hargitai Gyöngyi, Hermann Éva, Jencsók Zsuzsanna, Jobbágy Zsuzsanna, Kabai Erzsébet
Karácsony Éva, Kálmán Rozália, Kincsek Irén, Kohn Júlianna, Korn Györgyi, Kovács Ilona, Lukovszky Mária,
Maszlik Erzsébet, Múhr Mária, Pauer Magdolna, Siági Györgyi, Simon Zsuzsanna, Szabó Éva, Tóth Erzsébet, Ulján Klára

1955-1963

8. fiú Osztályfőnök: Lissák György
Agócs János, Antal Béla, Ács András, Baka László, Cringely Tibor, Darvasi László, Dirdifer László
Dúló Károly, Fehér Rezso, Filippi János, Glassza Jeno, Gombai lászló, Harangozó Lajos, Horváth György
Kovács Ákos, Kovács Sándor, Kulcsár Sándor, Magócs Károly, Mayer László, Mayering György, P.Nagy Lajos
Papp Zoltán, Sándor Balázs, Sebok Erno, Somodi Péter, Stehlik Ferenc, Stork János, Szabados István
Szabó János, Szilfay János, Takács Károly, Utasi János, Vancsák Tibor, Varga Péter, Vígh György,
Várodi Antal, Szakáll Antal,
8. leány Osztályfonök: Terényi Józsefné
Appel Zsuzsa, Bárány Éva, Csár Mária, Czakó Éva, Cselotei Erzsébet, Farkas Katalin, Fekete Rozália,
Fetting Mária, Fiola Mária, Geiszler Rozália, Homolya Gizella, Jobbágy Klára, Kovács Erzsébet, Kovács Éva,
Kiss Ilona, Kudász Alexandra, Lányi Ágnes, Lányi Zsuzsa, Lasics Beatrix, Lovászi Éva, Lukovszki Jolán,
Makra Julianna, Péntek Ilona, Rajcsik Anna, Szerényi Judit, Szucs Rozália, Sziatkovszky Katalin, Tamaskovics Jolán,
Vancsók Zsuzsanna, Varga Mária, Vitályos Mária,

1956-1964

8. fiú Osztályfonök:
Appel Béla, Berinkei Zoltán, Bozsó Kálmán, Czingely Béla, Demcsák László, Ecsedi Mihály, Enyedi Lajos,
Erdélyi Ferenc, Esch Péter, Fekete László, Fischer László, Garamvölgyi István, Gembai Péter,
Halász Gábor, Hála József, Jánossy Tamás, Karácsony László, Kudász Géza, Nell Mihály, Országh László,
Pallag László, Papp László, Pribil György, Pusztai Ede, Rácz Csaba, Rátky Zoltán, Smál László, Szabó György,
Szabó Gyula, Száraz Vilmos, Szép László, Szíjjártó László, Tóth László, Törocsik József, Török Antal, Ulján Béla
8. lány Osztályfonök: Larits Béláné
Alt Kornélia, Balla Etelka, Barna Ildikó, Beregszászi Erzsébet, Berta Mária, Borovszky Klára, Cserepkai Zsuzsanna,
Erdo Mária, Eszes Judit, Gliszta Ágnes, Hajnal Katalin, Hajnal Margit, Hegedus Erzsébet, Hermann Teréz, Jobbágy Viola,
Kacskó Mária, Konszki Erzsébet, Kishegyi Mária, Kovács Éva, Kovács Katalin, Kocsis Margit, Kreinyer Irén,
Marosfalvi Zsuzsanna, Mikola Éva, Molnár Teréz, Németh Éva, Németh Ilona, Oláh Mária, Pataki Beáta, Püski Mária,
Sebok Teréz, Szolosi Márta, Tóth Anna, Tóth Julianna, Tobiás Mária, Vavrik Edit, Vígh Ágota, Kincsler Erzsébet,
Szabó Zsuzsanna, Zsiga Márta

1957-1965

8.a Osztályfőnök: Lovászi Lászlóné
Barát Róza, Bitter Zsuzsanna, Cseh Katalin, Cselotei István, Darvasi András, Elek Mária, Farkas Tibor, Fekete Eniko,
Gáspár László, Gili Etelka, Hajnal Julia, Hála Ferenc, Hegyesi Mária, Homolya Erzsébet, Izsák Erzsébet,
Kardos Márta, Kanalas Miklós, Kereszthelyi Judit, Kinczler Anna, Kishegyi Árpád, Konda Lajos, Kopasz Elvíra,
Koszegi Gyula, Mészáros Erzsébet, Nagy Borbála, Nikolicza Béla, Palásti Zsuzsanna, Pálmai Jozsef, Pörge Rozália,
Rapcsák Károly, Sretz István, Szántó László, Szépvölgyi Elemér, Szöllosi József, Tóth Margit, Török Katalin,
Utsek Edit, Váradi Ilona, Vincze Jolán, Vogel Sándor,
8.b Osztályfonök: Terrai Barrnabás
Appel János, Berta Ildikó, Borsos József, Csernai Gyula, Csikós Imre, Eösöly Ferenc, Filippi Tamás, Fried Magda Galambos Ilona, Gábris Zsuzsa, Géczi Irén, Hakász Mária, Halász Teréz, Horváth Erzsébet, Kakuk Erika,
Kiss Béla, Kovács Gábor, Kovács Kálmán, Kovács Klára, Meggyesi Ferenc, Mohácsi Ágnes, Oláh Gizella,
Oláh Ilona, Pál István, Radvánszki Jeno, Rajnai Kálmán, Somogyi Katalin, Szabó Aranka, Szabó István,
Száraz Mária, Szekeres Julianna, Szikszai Károly, Toth János, Toth Judit, Urbán Márta, Veres Appollónia,
Vincze Ferenc, Ziger Péter, Vaszi Irén

1958-1966

8.a Osztályfőnök: Szénási Imréné
Ábrahám Erzsébet, Bodor Zoltán, Belák Mária, Beregszászi Jolán, Borsos Ilona, Börzsei László, Cserepkai Mária,
Danczi Ilona, Darvasi Pál, Gál Irén, Göde Rozália, Gutai Erzsébet, Halasi Zoltán, Harangozó Katalin,
Hargitai Emoke, Karácsony Katalin, Képes Imre, Kishegyi Eleonóra, Kiss Teréz, Kocsis István, Kopasz Zoltán,
Korbely István, Korosi József, Kukucska Sarolta, Madár Gyula, Mészáros Ilona, Némedi László, Nidermahr Miklós,
Orosz Mihály, Pataki Kamil, Pálinkás László, Reucsán Gabriella, Soltész Géza, Száraz Éva, Szucs Erzsébet
Szucs Mária, Tóth Gyula, Tóth Ilona, Tóth Sándor, Tóth Leonóra, Ujvári Mihály, Vértes Klára, Vígh János,
8.b Osztályfonök: Kármán Terézia
Bihari Erzsébet, Bognár András, Boriszky Zsuzsanna, Bunda László, Czinyely Klári, Esch Beadrix, Esch Róbert,
Fány László, Fábián Margit, Forgács Erzsébet Mária, Hajba Edit, Hába Sándor, Harák Gyula, Hováth Mária,
Iglódi Ferenc, János Mária, Jubán János, Kalmár Ildikó, Kovács János, Kovács Mária, Kubicsek Katalin,
Kupai Erzsébet, Lintes Rózsa, Major Erzsébet, Maslik István, Mellár Imre, Molnár Árpád, Molnár Júlia,
Marócz György, Peto Zsuzsanna, Péntek Irén, Sipkei Zoltán, Szabó István, Szabó Mária, Szegvári Andrea,
Tápai Katalin, Urbán Miklós, Vavrik Ferenc, Várhelyi Béla, Süreg Éva, Kiss Miklós, Lakatos Ilona, Pócsi György,

1959-1967

8.a Osztályfőnök: Gyombolai Márton
Bauer Péter, Benda Anna, Bódy Erzsébet, Csattós Ágnes, Cselotey Anna, Csermely György, Desits Ágnes,
Eszes Tamás, Fodor László, György Zsuzsanna, Hajnal Tibor, Hekmann András, Huba Klára, Jankovich László,
Jánossy Zoltán, Jobbágy Mária, Kereszthelyi János, Kocsis Éva, Kollasik Ferenc, Kolláth József, Kolozsi István,
Konda László, Kovács Gabriella, Laczkó István, László Zsuzsa, Lucza Vilmos, Makai Zsuzsanna, Menyhárt Zsuzsanna,
Niedermáhr Margit, Orbán János, Poller László, Sándor Zsuzsa, Schmidt Edina, Szoke Ferenc, Szpiszár József,
Sztrucska Árpád, Sztrucska József, Tóth Éva, Tóth Ildikó, Törocsik Mária, Vass Ildikó
8.b Osztályfonök: Uray György
Alt Pál, Berta Rozália, Bodnár Margit, Borovszky Gizella, Böde Ágnes, Csákány Sándor, Csillag Katalin,
Egri Erzsébet, Futaky László, Galambos Éva, Gyori Júlia, Horák János, Horváth János, Jencsók László,
Kasó Zsuzsanna, Keresztúri Zsuzsa, Kisgyörgy László, Kubicsek István, Kurucz Ilona, László András, Madár Piroska,
Markó Judit, Maródi Gizella, Martinkó Tibor, Menyes Ida, Mikda Veronika, Oláh Irma, Oláh Zsigmond,
Pálfalvi László, Petrovics József, Pocker Erzsébet, Radvánszky Péter, Reptsik Gyula, Skárta József, Spuriga Rudolf,
Szabó Ágnes, Szekeres Zsuzsa, Szilfay Ottó, Varga Attila,

1960-1968

8.a Osztályfőnök: Illi Andrásné
Appel Péter, Ádány Sándor, Baka Gabriella, Briski Katalin, Buchard Mária, Burger László, Desits Veronika,
Enyingi László, Eösöly Zsuzsa, Fábián Lajos, Füstös Miklós, Gulyás Péter, G Kovács Károly, Gyorfi Erika,
Hajba Terézia, Hegedus Péter, Horváth Margit, Jakab Viktor, Kiss Veronika, Konszky Edit, Kovács Éva,
Mataisz Erzsébet, Mátrahegyi Gyula, Molnár Sándor, Nagy Erzsébet, Nagy Ildikó, Nagy Mária, Novák Ferenc,
Ottmár Terézia, Puskás Erzsébet, Sajti Ildikó, Sándor Judit, Szabó József, Szepsi Béla, Szoke Mária,
Tomasek Etelka, Veres Péter, Wéber József
8.b Osztályfonök: Terényi Józsefné
Berta János, Bihari László, Bitter Katalin, Borsos Miklós, Chladek Judit, Danis Mihály, Elek Gizella, Fáczán László,
Gubacsi Éva, Gyorffy Erzsébet, Hegedus Ágnes, Jancsó Erika, Jobbágy Mihály, Kovách Lívia, Kovács Csaba,
Kovács Irén, Kovacsik Péter, Koszegi Erzsébet, Kulcsár László, Lakatos Mária, Langmayer Katalin, Lucza Béla,
Marosfalvi Judit, Mikita Ágnes, Molnár Gyula, Papp Ilona, Péntek József, Pisák Márta, Puskás István, Schmidt Gabriella,
Simon Margit, Szegvári István, Szucsák István, Szviatkovszky Irén, Tápai István, Tóbiás Ferenc, Varga Imre,
Várhegyi Rozália
8.c Osztályfonök: Nadányi Károlyné
Bencsik Ágnes, Benda József, Boza Brigitta, Cseh Erzsébet, Cserepkai István, Csörögi Judit, Eskulics Tamás,
Fekete Mihály, Finta Sándor, Galambos, Zsuzsa, Gregar Ilona, Gulai Katalin, Harapitai Katalin, Hanbl Lajos,
Hupka Gyöngyi, Horváth József, Katona Irén, Kovács Aranka, Korösi Erzsébet, Kukucsa Katalin, Lovászi László,
Lipták Erzsébet, Makai Judit, Markó Ágnes, Molnár Magdolna, Mészáros József, Negy Eszter,
Németh István, Németh Katalin, Péczeli Gyöngyi, Pavecz János, Sebok Ilona, Spuriga László, Szepesi Béla,
Sziráki Péter, Valentin Gábor,Szloboda Ildikó, Takács Tibor

1961-1969

8.a Osztályfőnök: Lovászi Lászlóné
Anda Tivadar, Ádány Sándor, Bencsik Sándor, Bencsik Mária, Beregszászi Ibolya, Berta Erika, Bertha Anikó
Cselotei Rozália, Erdo János, Escner Ágnes, Gyukovszky István, Heitner Gábor, Horváth Edit, Horváth Zsolt
Hlatky Ildikó, Kinezler Jlona, Kollarik György, Kolasi Géza, Kovács Zoltán, László Viktória, Makhai Attila
Máté Ella, Molnár József, Nell Erzsébet, Oláh kor. Zoltán, Szalai László, Szatmári Julianna, Szántó Julianna,
Szucs Irén, Szucs Magdolna, Takács Teréz, Tépold Judit, Tölgyesi Ferenc, Varga Rozália, Vértes István
Vineze Pál, Vondra Anna

1962-1970

8.a Osztályfőnök: Vígh Sándorné
Agócs István, Agócs Róza, Andrási Anikó, Bakas Judit, Baráth János, Bálint károly, Benko Judit, Bozsik Éva,
Budai Mária, Csernay Andor, Fetting Miklós, Füstös László, Gubacsi Anna, Gyori Gyula, Gyuru Veronika,
Hupka Ildikó, Katalin István, Keseru István, Kovács Erzsébet, Kugler Éva, Lakatos László, Mezofi Krisztina,
Mészáros Matild, Mohácsi László, Molnár Ágnes, Nagy György, Nemeshegyi Ilona, Országh Ákos, Patay Ágnes,
Somogyi Éva, Strak Matild, Szepsi Géza, Szucs Erzsébet, Vavrik Júlia, Vilonya Imre
8.b Osztályfonök: Stark Ferencné
Balics József, Bary Gábor, Benedek Ferenc, Czermann Mihály, Csermely Szabolcs, Fodor Mária, Forray Katalin,
Fried Márta, Galcsik Anna, Horváth Mária, Horváth Piroska, Illés Lívia, Juhász László, Kováth Gyöngyi,
Kováts Edit, Kováts Valéria, Kováts Zsuzsanna, Miskei Margit, Molnár Ágnes, Mokker József, Nagy Erika, Nagy Mária,
Nyilas Géza, Orbán Emil, Papp Zoltán, Paraszthy László, Pál József, Pelczédez Gyula, Sándor Endre, Schlichtes Vilmos,
Schottner Tibor, Szatmári Imre, Tanka Irén, Terray Barnabás, Varga Anna
8.c Osztályfonök: Nyitray Gyula
Bán Erzsébet, Belov Ágnes, Bodnár Tibor, Bodnár György, Borzos János, Farkas Éva, Gerocs Gábor, Göde László,
Horváth József, Kiss Irén, Kiss László, Kozma Zsuzsanna, Lakatos Béla, Nagy György, Nagy Lajos, Póczi Tibor,
Török Mária, Ujvári János, Ziger Nándor

1963-1971

8.a Osztályfőnök: Füredi Flóriánné
Appel Erzsébet, Bányai György, Bikádi László, Birksteiner Nóra, Boza Éva, Csontos Annamária, Egyed István,
Erdélyi István Imre, Gombai Pál, Gumbis Mária, Horvatin Rózsa, Jávor Zoltán, Klacsán Piroska, Koblász Katalin,
Kocsis András, Kovács Zsuzsanna, Mezofi Csilla, Nagy Mária, Nagy László, Nyitrai Katalin, Oláh Éva,
Sasvári Katalin, Sitky Jeno, Skreka Valéria, Száraz Mária, Titkó Zsuzsanna, Varga Ágnes, Varga Zsuzsanna,
Viga Margit, Zelles Teréz
8.b Osztályfonök: Nadányi Károlyné
Ádány Gyula, Balics László, Barna Zoltán, Benke Anna, Farkas Ilona, Fritz János, Hegedus József, Hesp Tamás,
Hlatky Csaba, Horváth Tibor, Jánosi Katalin, Jenei János, G.Kovács Ágnes, Kovács Gábor, Magó Tibor,
Makkai Nóra, Rusóczky Gábor, Sáfár Mária, Szabó Katalin, Izerényi Mária, Izviakovszki Nóra, Tóth Irén,
Tóth László, Uray Péter, Walarits Elvira, Varga Károly, Varga Nóra, Váczi Rozália, Vásári Mária, Vojcsenovics László,
8.c Osztályfonök: Urai György
Bótz Karola, Csabai Piroska, T.Csekk Ilona, Dudás Margit, Finta Ilona, Gyorfi György, Hotorán János,
Károlyi László, Kozma Imre, Oláh Sándor, Petrohán Miklós, Szabó Béla, Szabó József, Szabó Róbert,
Szabó Zsuzsanna, Thomka Károly, Vaszi János, Nagy András

1964-1972

8.a Osztályfőnök: Ilei Andrásné
Bencsik Tibor, Benes György, Broszmann Zsuzsa, Csernay József, Dobos Péter, Dögei József, Elek Teréz,
Forgács Róbert, Fur Róza, Goszlonyi Jeno, Horváth József, Juhász Ilona, Koriva Ilona, Kovács István,
Makra Klára, Máté László, Menyes Károly, Mohácsi István, Molnár Ferenc, Nahoczki János, Pálfalvi Péter,
Poller Erika, Ruzsils József, Sóti László, Szijártó Tibor, Terényi Klára, Tóth Magdolna, Utsek Judit,
Utsek László, Varga Antal
8.b Osztályfonök: Ulnig Klára
Balogh Miklós, Báki Beáta, Bencsik István, Borsos Ilona, Császár Árpád, Cséplo Eszter, Csókás Éva,
Elek Edit, Fülöp Illés, Horváth Imre, Illés László, Jánossy Béla Csaba, Kiss József, Kormosói Ilona,
Kovács Éva, Kovács Gyula, Kohegyi Sándor, Kulbert Ilona, Lantos Tibor, Lengyel József, Ott Zsuzsanna,
Pelczéder László, Pesztránszki Stefánia, Revcsán Éva, Szebeni Sándor, Szepesi György, Szépvölgyi Tibor, Urbán Anna,
Urbán Edit, Urbán Gábor, Varga Mária
8.c Osztályfonök: Kármán Istvánné
Bálint Margit, Fodor Ilona, Fodor Irén, Gerocs Károly, Horváth János, Juhász Ibolya, Kovács Árpád, Kovács Mária,
Kuti Ágnes, Mészáros Lajos, Mohácsi Zsuzsa, Molnár Lajos, Oláh Erzsébet, Szkokán László, Takács Zsuzsa

1965-1973

8.a Osztályfőnök: Jobbágy Pálné
Balla Mária, Bóka  Zsuzsanna, Buchleitner Judit, Czermann Cecília, Csordás Miklós, Diószegi Anna, Dorogi Ilona,
Gubacsi Magdolna, Holovics István, Horváth Attila, Krois Zsuzsanna, László, Ferenc, Mészáros József, Nagy János,
Rab Zsuzsanna, Sasvári Annamária, Surányi Julianna, Szász Tibor, Szeibert András, Szlobodnyik Gábor,
Trepinszki József,Trexler Tibor, Zelles Géza, Zupán Péter
8.b Osztályfonök: Lovászi Lászlóné
Balogh Zoltán, Bihari István, Bratkovics Erzsébet, Czotter Ildikó, Csákány Tibor, Deák Miklós, Galgovics Anikó,
Hegyeshalmi Gabriella, Járosi Julianna, Kiss Anna, Kiss István, Klacsán Ildikó, Kovács Pál, Lapcsák Mária,
Lengyel Sándor, Lippa Mária, Lóránt Katalin, Makra Béla, Mészáros Éva, Mihályi Ferenc, Molnár Erzsébet,
Nagy Julianna, Nagy Mária, Nikolicza László, Nyirati László, Petrik Ibolya, Piros Imre, Pomázi Éva,
Puskás Tünde, Szabó József, Szalkó Gyula, Száraz Éva, Urbán István, Valentin Sándor
8.c Osztályfonök: Dr. Tarnay Barnabás
Burai Teréz, T. Csekk János, Dredán Tibor, Hollósi József, Homolya László, Illés Györgyi, Jónás Teréz, Kormos Ildikó,
Koska Mária, Kovács József, Kovács Mária, Kozma Gyöngyi, Legény Ágnes, Lucza Tibor, Máriás György,
Márkovits Iván, Mester Anna, Miczák Gabriella, Molnár Tibor, Muka Ágnes, Nagy Sándor,Ur István, Varga István,
Zakar József

1966-1974

8.a Osztályfőnök: Vigh Sándorné
Balogh Mária, Barna Beáta, Bábosik Gabriella, Balla Ákos, Bóka Gabriella, Böjti Kornél, Csuport Ildikó, Farkas Judit,
Finta Bernadette, Gáspár Zsuzsanna, Halmosi Ilona, Hange Tibor, Herczeg József, Kiss Róbert, Kugler Ildikó,
Kvittung József, László József, Molnár Mária, Páva Katalin, Pesztránszki Rozália, Rózsa László, Szeibert József,
Szendrei Attila, Szkubán Judit, Tölgyesi Krisztina, Ugrai József, Utsek Tibor, Veress Lajos, Zádor Dénes
8.b Osztályfonök: Kármán Istvánné
Bodor János, Boros Ferenc, Borsos Margit, Botha Erika, Dropp József, Erdos Gábor, Hajnal Ildikó,
Hangácsi István, Ivanics Erika, Jobbágy Zoltán, Jóvér Erzsébet, Juhász Ferenc, Kanalas Anna, Karolin Ilona,
Katalin György, Károlyi Erika, Kenderes Mária, Kiss Kornélia, Kollár István, Kovács Julianna, Lucza Katalin,
Mátyás Julianna, Mihályi Magdolna, Nagy Emil, Nyéki Erzsébet, Palkó Irén, Papp Erzsébet, Petrik Attila,
Simon Anna, Szabados Endre, Szekercés Orsolya, Tógyer Anna, Vaszi Magdolna, Vereb Tibor

1967-1975

8.a Osztályfőnök: Nadányi Károlyné
Antal Mária, Balogh Ilona, Birksfeiner Ferenc, Bíró Ágnes, Bugóczy Tünde, Buchard Ildikó, Elek László,
Fülöp Julianna, Gyotyel György, Horváth Olivia, Kanalas József, Kaszás Nándor, Kiss Zsuzsanna, Kovács Árpád,
Krizbai Imre, Major János, Molnár Mária, Nagy Imre, Nagy Mária, Papp Ilona, Reptsik Tibor, Sallai Piroska,
Szabados Erika, Szabó Imre, Szabó Sándor, Szász József, Szlobodnyik Elvíra, Valentin Péter, Vág Marianna
8.b Osztályfonök: Tóth Péterné
Bacsa Margit, Benedek Viktória, Bratkovics Tibor, Csernai Erzsébet, Cséplo Zsuzsanna, Cudar Rozália,Elekes Katalin,
Fur Margit, Horváth József, Jánossy Gyula, Kiss György, Kocsa Katalin, Kormos Béla, Kovács Ilona,
Kóródi Márta, Lengyel László, Lengyel Tibor, Magyar Ágnes, Márkus Erika, Mátyás Mária, Mohácsi Mária,
Mucsi László, Németh Ferenc, Nyéki László, Rotyik Miklós, Szabó Sándor, Szakács Ildikó,
Szekerczés Ildikó, Szepesi Csaba, Szikai Ilona, Tóth László
8.c Osztályfonök: Juhász Jánosné
Bargó István, Bergodi Imre, Bíró Ilona, Csóke Péter, Egyed Tibor, Faragó Erika, Györfi Ilona, Györfi Ilona,
Hósenfratz Edit, Hegyeshalmi Tamás, Holecz Ferenc, Homa Péter, Jordán István,Kecsmás Gábor, Kiss Gyula,
Kozma Katalin, Makrás József, Mészáros Margit, Peto János, Somi László, Tógyi Ilona, Török Balázs

1968-1976

8.a Osztályfőnök: Terényi Józsefné
Barany László, Berény Ferenc, Boldizsár Sándor, Börzsönyi Annamária, Dorogi Jeno, Druzsin Albert,
Eisenstock Ildikó, Fehér István, Gellérfi Zsuzsa, Gimesi Babett, Gimesi Éva, Halmási Julianna, Horváth Lajos,
Kabbán Judit, Juhász Tibor, Magyarosi József, Martikán Erika, Nagy László, Nagy Zoltán, Németh Mária,
Nyilas Szilvia, Páva Anna, Pévceli Ágnes, Sági Lajos, Senkei Cecilia, Simon Ágnes, Takács Margit, Varga Ferenc
8.b Osztályfonök: Háry Józsefné
Balog Izabella, Balog Mária, Bozsik Mária, Czudar Éva, Erdei Anna, Gerhát Éva, Gombos Ibolya, Hartmann Éva,
Havas István, Horváth Tamás, Iglódi Ágnes, Jekli István, Juhász Zoltán, Kalmár Jolán, Kedvek János, Kiss Mária,
Kocsis László, Lantos Lajos, Lehoczki Katalin, Macsuga Ferenc, Molnár Valéria, Sallai Ágnes, Seres Lajos,
Skreka Zsuzsa, Szöke Erika, Varga Bálint, Vág János, Vilt Hajnalka
8.c Osztályfonök: Jenei Zsigmondné
Bognár Tibor, Cotter Péter, Csongrádi Erika, Földi István, Gyenes Éva, Gyurcsik Pál, Károlyi Lajos, Kóla Péter,
 Kohegyi Katalin, Legény Csilla, Maka Mária, Micsák József, Muha Júlia, Nagy Albert, Nedelka Ibolya,
Olajház Endre, Oláh József, Ozskacsil Szilvia, Off Tibor, Peho Lázsló, Szabó Eszter, Szabó Katalin,
Szpiszán Alíz, Szucs Péter, Varga Imre, Vécsi Ilona, Vékony Júlia

1969-1977

8.a Osztályfőnök: Nádányi Károlyné
Andorka Márta, Balogh Ágnes, Cséplo Anikó, Csihar Ilona, Diószegi László, Dömök László,
Dazsó Gyöngyi, Gellérfi József, Gulyás Edit, Hasenfratz Beáta, Illés László, Katona Csilla, Kolláth Lajos,
Kosztyán József, Megadja Sándor, Molnár Magdolna, Mikita Mónika, Oláh Eszter, Paczelt Csilla, Parádi István,
Puskár Miklós, Szabó Csaba, Szauder Kaolina, Talpka Gyozo, Tóth Ildikó, Török Gyula, Varga János, Vereb Ferenc, Dopita Margit, Hajdu Mária, Orosz Antal, Rezes Imre
8.b Osztályfonök: Lovászi Lászlóné
Botka Géza, Csipo Anikó, Csúrja János, Erdei Zsuzsanna, Fazekas Antal, Gyorfi Ildikó, Holecz Ottó,
Horváth Ilona, Kavach Andrea, Kiss Zoltán, Kóródi Zsuzsanna, Kovács Anikó, Kovács Katalin, Magyarósi Erzsébet, Maracskó Aurél, Mátyás Teréz, Mohácsi Ferenc, Molnár József, Nagy György, Nagy Mária, Pénzes Géza,
Pintye Károly, Ringhoffer István, Iós Zsuzsanna, Süto László, Szakács Gábor, Izekercés Csilla, Szirtes Anikó,
Szurolenszki Etelka,Sztarkovánszki Ilona, Tóth József, Tölgyesi Imre, Ír Erzsébet, Váczi István, Veres Edit, Wágner János

1970-1978

8.a Osztályfőnök: Boda Sarolta
Aranyi Erzsébet, Balogh Éva, Bánya Éva, Biró László, Bodó Eszter, Borsos Erzsébet, Borsos János, Bródi Zoltán,
Csombor János, Elekes Ágnes, Gerdán Szilvia, Gergely Erzsébet, Homolya Mária, Janovics István, Járosi Márta,
Jordán János, Kalácska Gábor, Kotschy Attila, Kovács István, Lehoczky Sándor, Ozsváth Zoltán, Sáradi István,
Szakács Ilona, Tardi Katalin, Urbán Erzsébet, Urbán Mária, Molnár Erzsébet
8.b Osztályfonök: Dr. Domokos Mihályné
Balogh Sándor, Debreceni Zsuzsanna, Gáspár Dezso, Jáger Gábor, Kanalas Zsuzsanna, Kocsis Erika, Koncz Katalin,
Kovács Edit, Kovács József, Letkovics Erika, Makrai Éva, Mata Julianna, Mohácsi János, Molnár Ildikó, Nagy Erika,
Nagy Imre, Nyerlucz Ilona, Oláh Margit, Renyhárt István, Somi Sándor, Soós Lajos, Szotyori Tünde, Varga Judit,
Verebes Pál, Virág László, Farmasi Gyöngyi, Jóna Lajos
8.c Osztályfonök: Jeney Zsigmondné
Baranyai Antal, Belov Edit, Bor Gábor, Bor Mihály, Feil Éva, Galambos Bálint, Gyorfi Miklós, Hollósi Mária,
Janovics Zoltán, Kanalas Erzsébet, Kelemen Ottó, Kurtz Ágnes, Mester István, Nagy András, Nyerlucz József,
Pikó Gábor, Simon József, Szabó András, Szakáll Emese, Széki Ildikó, Takács József, Utsek Éva, Varga Tamás,
Verla László, Bóna Magdolna, Gojdics Tünde

1971-1979

8.a Osztályfőnök: Dr Turcsányi Andrásné
Baksa Nóra, Balogh György, Baranyai Ildikó, Csombor Erzsébet, Dian Mariann, Galambos Ildikó, Gemer Csaba,
Gajdics Gyula, Habranyi Ildikó, Haraszti Viktor, Huszár Tamás, Ivanics Róbert, Jordán György, Juhász Anikó,
Juhász Csilla, Kollár Anikó, Karmos Tamás, Konyeczki Mária, Macsuga Éva, Monori Anikó, Nagy Sándor,
Réti Erika, Sólyom Anna, Szpiszár Brigitta, Tóth Erzsébet, Tóth Erzsébet, Tóth József, Trepinszky Erzsébet,
Tuba Erika, Varga Erika, Wagner Zoltán
8.b Osztályfonök: Tóth Imre
Bakucz János, Buknicz Antal, Buknicz Sándor, Csábri Erzsébet, Csihar Klára, Eisenstoch László, Fejos Péter,
Hasitz Ágnes, Horváth Ildikó, Illés Andrea, Kedveh Erika, Kudász Tünde, Lantos Mária, Marcel János,
Mátyás István, Molnár Csilla, Molnár Éva, Nagy Ágnes, Németh Attila, Sáreczhy Rita, Seltenreich Mária,
Simonka István, Szabó György, Szabó Zsuzsanna, Tiringer Ágnes, Tormási Gyula, Tóth Anikó, Tóth Ildikó,
Tóth Piroska, Vincze Zsolt, Wittmann Erika, Mihalik Tibor
8.c Osztályfonök: Juhász Jánosné
Andorka Tibor, Bonyhai Zsuzsanna, Csoke Erzsébet, Druzsin Ágnes, Györfi Mihály, Halász Péter, Homor Edit,
Hornyák Zoltán, Horváth Sándor, Jáger Zoltán, Kohegyi Ildikó, Mihályi Julianna, Mózes Mária, Nagy János,
Nagy János, Nagy Zoltán, Orosz Ferenc, Réti József, Sándor Mária, Sipocz Attila, Soltén Katalin,
Szabó János, Szilágyi Judit, Szucs Éva, Szucs József, Tóth Géza, Tóth József, Újvári Mária,
Vágvölgyi Imre, Záhorszki Péter, Major Katalin, Varga Zsuzsanna

1972-1980

8.a Osztályfőnök: Urai György
Baranyai Ferenc, Csehi Gyula, Csihar Antal, Debreceni Erika, Deli Miklós, Dunai Zsuzsanna, Erdei László, Fehér Mária, Gulyás Erno, Holecz Zsuzsanna, Hollinger Rudolf, Kanalas Miklós, Kiss István, Kosztyán Gabriella,
Kovács Gabriella, Kovács Lajos, Kürti Pál, Mihalik Eva, Molnár Tünde, Nahóczki János, Nedelka József, Roska György,
Sallai Katalin, Sáreczky Miklos, Snyehola Edit, Somi Julianna, Szente Attila, Szentesi Erzsébet, Szép Tibor
Szíjártó László, Szikszai Éva, Szikszai László, Varga István
8.b Osztályfonök: Hári Józsefné
Aranyi Júlia, Bagdi Kálmán, Bárány Brigitta, Benke Ágnes, Borbás Erika, Csombor Éva, Farkas Edit,
Faragó Mariann, Fenyves János, Gubacsi Ildikó, Horváth Attila, Kelemen István, Kiss Róbert, Kovács Béla
Kohegyi Judit, Lehoczki József, Lévai Judit, Lipták Györgyi, Máriáns László, Molnár Éva, Paksi Erika
Papp Karoina Éva, Pintér Erika, Polgár Erika, Reptsik Zsolt, Sabin Erika, Serbán Csaba, Strasszer Károly
Szokol József, Toth Ferenc, Toth Mária, Török Katalin, Urbán Erzsébet, Vécsi Béla,
8.c Osztályfonök: Zsámboki Zsolt
Ács Ferenc, Bedo Attila, Bécsi Aranka, Csurja Erika, Eros Gyöngyvér, Farkas Edit, Fritz Lássló, Gyatyel László
Halász Gabriella, Horváth Andrea, Hogye Attila, Kis Zoltán, Kocsis Attila, Kollár Gertrúd, Kornyik Katalin
Kovács Andrea,  Kovács Éva, Kovács Judit, Kovács Mária, Könczöl István, Kvittung Tamás, Lévai Tibor,
Libis Margit, Mihály Gábor, Nagy Attila, Nagy István, Németh Anita, Oravetz Katalin, Pintye Erzsébet,
Simon János, Tamás Lajos, Varga Erzsébet, Papp Karolina Éva, Boros József

1973-1981

8.a Osztályfőnök: Lengyel István
Bajusz Péter, Bolla Helga, Cseh Andrea, Csihar József, Farkas Zsuzsa, Fehér László, Gál Ferenc, Gaál Éva,
Gellén Attila, Gyüre Attila, Hári Attila, Hidvégi Klára, Horváth Edit, Kállai Gabriella, Kiss Ferenc, Körösi Zoltán,
Lipniczki Beatrix, Magyar Erzsébet, Márton Róbert, Monori Csaba, Módi Zsuzsa, Nemes Zsolt,
Popovics István, Seres Attila, Soós József, Szabó József, Szántó Zsuzsa, Szász Éva, Takács Ágnes,
Tóth Lilla, Tóth Zoltán
8.b  Osztályfonök: Dr. Vörös Istvánné
Barák Éva, Bedo Mónika, Bodó Éva, Czipa Erzsébet, Csala Kornélia, Erdélyi Árpád, Farkas Ferenc, Gaál Miklós,
Gyarsó Judit, Gönczi János, Kovács Mariann, Major Krisztina, Nagy Andrea, Nándori Mária, Ónodi Valéria,
Orlovity Lajos, Rosta Gabriella, Somodi Mária, Szabó Éva, Szalkai Péter, Szekeres Erika, Szekeres Zoltán,
Szolösi Andrea, Tomka Attila, Tóth Attila, Tóth Ferenc, Utsek Tamás, Varga Béla, Záhorszki András, Zentai Tibor
8.c  Osztályfonök: Nadányi Károlyné
Aranyi Károly, Baranyi Helga, Bakos János Gyozo, Balásházy Gábor, Bodó Csaba, Bujdosó Zoltán, Dopita Ibolya,
Gemer Attila, Jandacska Ildikó, Kalmár Zsolt, Koncz Klára, Kulcsár Barnabás, Nagy Ágnes, Matus Csilla,
Mráz Gabriella, Nyerlucz Erzsébet, Papp Mária, Pintér Attila, Prokob Csaba, Szabó Erzsébet, Szabó István,
Szabó Zoltán, Szalontai Szilvia, Tamás Anikó, Tell Csaba, Tóbi Balázs, Tóth Marianna, Tótfalusi József,
Urbányi Ferenc, Viet Gabriella

1974-1982

8.a Osztályfőnök: Mártháné Kovács Éva
Andorka László, Béki Csaba, Csihar Judit,Edocs Ilona, Elek Margit, Erdei Ildikó, Gál Csaba,
Horváth Zoltán, Jakab István, Jambsik Attila, Kurucz János, Monori Zsolt, Monostori Sándor Pataki Ildikó,
Sándor Tibor, Sáradi Ibolya, Sáradi Zsuzsanna, Szabó Sándor, Szalkó Andrea, Szlonkai Viktória. Timpauer Zsolt,
Tóth Anna,Tóth Ferenc, Vajda Sándor, Varga József, Tóth Erika
8.b Osztályfonök: Varajti Béláné
Bedo Krisztina, Csábri Mária, Csombor Valéria, Fazekas Erzsébet, Garamvölgyi Katalin, Gulyás Andrea,Hajba László,
Hatscher László, Hatscher Zoltán, Hollósi Mária, Kovács Zoltán, Lévai László, Libis Anikó, Oláh Zsolt,
Perényi Sándor, Selega Tünde, Strasszer Anna, Szmetella Andrea, Szilágyi Irén, Tamás László, Tóth Ilona,
Unoka Tibor, Varga Katalin, Veres Atilla, Hegyi Tamás
8.c Osztályfonök: Tápai Hady Ilona
Ács Ibolya, Dömök Ildikó, Druzsin Zsuzsanna, Eszes Margit, Füzeséri Mihály, Horváth Béla, Ipi Erika,
Jánosi László, Jenei Zsigmond Péter, Katona Gábor, Kocsis Ágnes, Kránicz Erzsébet, Krizbai Zoltán,Kupai Zoltán,
Lakatos Edit, Lucza Miklós, Megadja Tamás, Pócsi Erzsébet, Sáradi Katalin, Sárik Sándor, Schubert György,
Simon István, Szabados Erzsébet
8.d Osztályfonök: Jenei Zsigmondné
Aranyi Valéria, Baranyai Andrea, Baranyai István, Bádonyi Gábor, Borsós Viola, Csahóczi Zoltán, Fogyas Gábor,
Farkas Erika,Ferencsfy Tibor, Gaál Sándor, GáspárMihály, Gulyás Tibor, Hama Szilárd, Hornyák Tibor,
Horváth Sándor, Kovalihz Erika, Kövesdi Attila, Kristóf Györgyi, Lökös Hedvig , Lukács Erika, Márton Tünde,
Orosz István, Orosz István, Orosz Valéria, Pokriva Erika, Szabó Zoltán, Szokol Lászlo, Varga László

1975-1983

8.a Osztályfőnök: Csepreginé Szolnoki Erzsébet
Bajusz László, Berecz Zoltán, Berei Erika, Burján Andrea, Doszpoly Noémi, Gyurkovszky Zsolt, Horváth Valéria,
Hrozenszky Ildikó, Huth Anita, Implom Zoltán, Kalmár Ildikó, Kállai Tünde, Kocsis János, Leier Krisztina, Magyar János,
Major Ferenc Tibor, Máté Mária, Monori Erika, Neuhauser Mária, Nyéki Ilona, Nyilas Elek, Pindzsulya Attila,
Porció Éva, Sallai Attila, Sáreczky Judit, Simonka László, Szabó Jeno, Szepesi Viktor, Szmetella Gabriella,
Tóth Gyula, Tóth Marianna, Verebes Tibor,
8.b Osztályfonök: Juhász Jánosné
Aranyi József, Balogh Csilla, Batíz Csaba, Bán Ferenc, Czut Róbert, Csombor Katalin, Dominkó Györgyi, Gnóth László,
Hajba Katalin, Halán Antal, Hosenfratz Andrea, Illés Erika, Jánosi András, Kolláth Éva, Kovács Judit,
Kovács Mária, Kovács Tamás, Mihályi László, Németh Éva, Németh István, Németh Katalin, Oláh Csaba,
Pituk Ferenc, Pozsár Attila, Szabadi Tibor, Szepesi Ildikó, Tóth Erika, Vereb Piroska, Vona Renáta,
8.c Osztályfonök: Dr. Turcsányi Andrásné
Bagdi Éva, Benes Árpád, Csehi Attila, Feil Annamária, Gajdos Katalin, Hajnal Zoltán, Jeney Judit, Kalvach Attila,
Lorincz István, Nagymihály Ildikó, Osán Angéla, Péntek Attila, Polgár Krisztina, Sárközi István, Sipos Andrea,
Skripeczky Éva, Szabados Zsolt, Szabó Andrea, Szabó Gábor, Szalkai Barnabás, Szalma László, Szigeti László,
Tejfel Magdolna, Toldi Pál, Tóth Attila, Tóth Márta, Tóthfalusi Csaba, Váczi Péter, Varajti Zoltán, Váradi Zsuzsa,
Vas Éva, Burai Mihály,

1976-1984

8.a Osztályfőnök: Háry Józsefné
Bakos László, Barta Tamás, Balla Éva, Dénes Ferenc, Hunyadi Mónika, Juhász Zoltán, Katona Hajnalka
Karis Mária, Korsós Attila, Kopasz Ilona, Lengyel Erzsébet, Lingukár Tímea, Lukács Pál, Magyar József
Martikány Sándor, Nagy Gábor, Nyilas Szilvia, Pócsi Katalin, Póka Dániel, Pozsár Attila, Slakárik Krisztina
Somodi Éva, Szabó Attila, Szalacsy László, Szirtes Árpád, Vajda Ildikó, Németh Annamária
8.b Osztályfonök: Jeney Zsigmondné
Agócs János, Ács Sándor, Berczeli Beatrix, Englert Gábor, Fejes György, Gannai Edit, Gulyás Tünde
Gyorfi Julianna, Habranyi Anikó, Hámori Szilvia, Jakab Julianna, Juhász Tünde, Kiss Csaba, Korösi Zoltán
Kulcsár Zsolt, Mosonyi Zsolt, Nagy Judit, Oravetz István, Sulyok István, Surányi István,Szalai Andrea
Szántó Attila, Szinter Antoniusz, Tar Sándor, Tóth András, Tóth Csaba, Tóth Éva, Tóth Ferenc, Tóth Péter
8.c Osztályfonök: Papdi Sándor
Ábrahám Péter, Baranyai Tibor, Bárány Szilveszter, Bedo Csaba, Bodó Katalin, Damó Gyula, Druzsin József
Forgács Andrea, Garamvölgyi Tibor, Gárdi Péter, Glavanovits Tamás, Holub Valéria, Horváth Csaba, Kállai Zsolt
Kisbán Gabriella, Kürti Ildikó, Lénárt József, Máté Katalin, Nagy Tünde, Papp Zoltán, Perjési Tibor
Rácz Rózsa, Rózsa Krisztina, Szabadi Gábor, Szabó Zoltán, Szíjártó Tímea, Vincze Tibor, Zádori Hedvig
8.d Osztályfonök: Varajti Béláné
Báthory Edith, Deák Gyöngyi, Farkas László, Farmasi Sándor, Fenyves Zsolt, Geiszler Sándor, Gellén Sándor
Horváth István, Hubina Anna, Juhász János, Kakasi Gábor, Kalla Zoltán, Kalvach József, Kornyik László
Kotscy Erno, Kovács Erika, Kovács Péter, Major János, Mitik László, Németh Krisztina, Péczeli Attila
Seres Norbert, Szekeres László, Sztankovics Ildikó, Thomka Péter, Vécsi Szilvia, Vezsenyi Hajnalka

1977-1985

8.a Osztályfőnök: Nadányi Károlyné
Andorka Cecília, Árva Andrea, Bártfai István, Báthory István, Csaszkó György, Csombor László, Dénes Ferenc,
Dragonya Attila, Gaál Judit, Gellér Krisztina, Gulyás Ferenc, Gyurkovszky Rita, Hajba Imre, Kara Györgyi,
Kercsik Krisztina, Keresztúri Tibor, Kovács Henrietta, Krisztek Tamás, Nagymihály Anikó, Ötvös Csaba,
Papp Mónika, Péntek Mariann, Roska Gábor, Szabó Ferenc, Szalai Mihály, Tokai Renáta, Tóth Attila,
Tuba Zsuzsa, Varga Tímea, Veres Andrea
8.b Osztályfonök: Lengyel István
Ádám lászló, Bartha Károly, Bató Péter, Bánka András, Batóczky Zsolt, Bedo Csaba, Boros Anita, Duró Károly,
Fischer Attila, Géczy Krisztina, Haraszti Katalin, Jani Péter, Kállai Zsolt, Kiss Katalin, Kis Tamás, Koszta József,
Lorincz Katalin, Nagy Anita, Oláh József, Orosz Tamás, Preisz Márta, Raftl Ferenc, Szabó Judit, Szojka Miklós,
Takács Zoltán, Tarpai Gyöngyi, Váczi Attila, Váradi László, Vontzem Gabriella, Zárits Valéria, Zentai Katalin,
Zöllei Bernadett
8.c Osztályfonök: Dr. Vörös Istvánné
Ács Tímea, Bárány Szilvia, Berényi Tibor, Bíró Ferenc, Czipa András, Edocs Gyöngyi, Faludi István,
Földi Péter, Gombai Szilvia, Gönczi Sándor, Grósz Csaba, Hadari Ágnes, Havas Gábor, Helembai Krisztina,
Jordán Tamás, Kiss Zoltán, Kopasz Emese, Kovács Zoltán, Kubicsek Mariann, Kurucz Ildikó, Lipták Edit,
Márton László, Neuhauser Károly, Pelle György, Radvánszky Mónika, Rika Anikó, Simon Attila, Szép Éva,
Szilvácsku Miklós, Toldi Csaba, Ziger Erika, Zsák Judit

1978-1986

8.a Osztályfőnök: Zsámboki Zsolt
Elekes Tibor, Garamvölgyi István, Gyorfi Anna, Gyorfi Margit, Horváth Andrea, Implom Ákos, Kalvach Katalin,
Kalvach Mónika, Karolin Andrea, Kicsák Mária, Koncz Tamás, Lefkovics Csilla, Mándly András, Miczák László,
Mosonyi Tímea, Nagy Vilmos, Neuhauser László, Nyíri Szilvia, Orsós József, Pint Erika, Sima Ferenc,
Soós Andrea, Szabó Györgyi, Szabó János, Tóth Judit, Vida Szucs Edit, Zokány Erika, Borbély Zoltán
8.b Osztályfonök: Petrovich Attila
Balogh Csaba, Balogh József, Bartha Károly, Berán István, Bény Judit, Bíró Zsolt, Cseplo József,
Dénes Katalin, Homolya József, Horváth Tamás, Janó Tünde, Juhász Mónika, Kirch Gyöngyi, Kisbán Anikó,
Koszta Zsolt, Kujbas László, Lekli Ildikó, Némedi László, Porció György, Sági Zsuzsanna, Sáreczky Angéla,
Somogyi Krisztrina, Steiber János, Szabó Erika, Szász Szilvia, Szeles Viktória, Szentesi Gyöngyi, Beczo Ferenc
8.c Osztályfonök: Varajti Béláné
Aranyi Eyika, Barakonyi Zita, Barna János, Botka Eszter, Csombor Gábor, Dudás Ferenc, Edrey Bálint,
Farkas Gyuzsanna, Gál Tibor, Gyenes Attila, Hanzli Szilvia, Horváth Csongor, Kalla Gábor, Kocsis István,
Koncsik Gyöngyi, Kovács Attila, Krsztekanics György, Kurtz Péter, Leier Bernadette, Mátrai László, Mészáros Attila,
Módi Katalin, Monostori Tibor, Nagy Ildikó, Papp Ágnes, Papp Éva, Sebok Hajnalka, Simonka Angéla,
Sztankovics Erika, Tóth Ildikó, Váradi László

1979-1987

8.a Osztályfőnök: Juhász Jánosné
Ács Emőke, Borbás László, Borbély Krisztina, Borsos Tibor, Duró Ágnes, Ellenbacher Anita, Farkas Sándor,
Fetter Viktor, Gombai Mónika, Gönczi László, Hudvágner István, Kállai Csilla, Korsós Ildikó, Kovács Attila,
Lévai Gábor, Migléczi Gábor, Németh Zsuzsanna, Oszlánczi István, Sáreczki Norbert, Simon Anita, Stark Ákos,
Somodi Ferenc, Szabó György Róbert, Szekeres Krisztina, Szente Mónika, Sziráki Gábor, Turai Szilvia,
Villási Mónika, Zohány Edit
8.b Osztályfonök: Csepreginé Szolnoki Erzsébet
Bató Zsolt, Bedő András, Csíkos Szilvia, Demeter Andrea, Dobos Zoltán, Garamvölgyi Károly, Győrfi János,
Hegyes Csilla, Horváth Erika, Horváth Zoltán, Hrozenszky Károly, Ignácz Gergely, Jordán Ágnes, Kígyósi Csaba,
Kovács Lajos, Kövesdi István, László Edina, Molnár Ferenc, Ott György, Renyhárt Attila, Sárközi Tamás,
Szabó Éva, Valasek Zoltán, Velle Krisztina,
8.c Osztályfonök: Petrovich Attila
Ádány Mónika, Bálint Zsolt, Bernáth Csilla, Bodolai Ilona, Boros Mihály, Budai Mónika, Dobsa Dezső,
Gaál Gabriella, Gyercán László, Horváth József, Horváth Péter, Jakab Sándor, Kerekes Zoltán, Koncsár Annamária,
Kőrösi Péter, Libis Csilla, Mészáros Zoltán, Parázsó Emese, Sajnovits Szilvia, Salamon József, Schönberger Attila,
Sipőcz Sándor, Steiner Mária, Szimler Anett, Tóth Zoltán, Varga Béla, Váradi Szidónia, Virágh Richárd,
Vaindán György

1980-1988

8.a Osztályfőnök: Hári Józsfené
Ambrus Mariann, Balogh Mária, Cserepkai Szilvia, Csépei Dóra, Dán Balázs, Deli Mária, Ehradt Eszter,
Földi Zsolt, Garamvölgyi Zsuzsa, Gellén Bernadett, Hlatki Zalán, Jambrik Bernadett, Karis János, Kovács János,
Kovács Zsolt, Kuvai Rita, Parázsó Dorottya, Pánzcél László, Pecze Erika, Pokriva Nándor, Ritschl Rita,
Sáreczki Mónika, Szíjártó Noémi, Szalai Attila, Uray Ádám Gáspár, Varga Krisztina, Vágvölgyi Tibor,Végh Péter,
Vincze Gábor, Zámbó György, Zilahi István, Zöllei Magdolna
8.b Osztályfonök: Szabó Pálma
Ács András, Bán Edit, Blaskó Szilvia, Borsos Anna, Csombor István, Donkó Anett, Fehér Alida, Fehér László,
Gellér László, Gellér Zoltán, Gyurcsi Katalin, Hegyes Melinda, Horváth Éva, Horváth Ferenc, Kövesdi Krisztina,
Mátyás Attila, Megadja Károly, Mészáros Zsolt, Miczák Erika, Németh Zsuzsanna, Somogyi Rozália, Steiber Mariann,
Szakadáti Zoltán, Szalay Katalin, Szalay Rita, Tóth József, Varga Andrea, Varga Szilárd, Varga Zoltán, Vaszi Attila,
Velle Zoltán
8.c Osztályfonök: Joó Sándorné
Balogh Csaba, Balogh Vilmos, Barák Tibor, Bártfai Gábor, Biriszló Tímea, Csontos Mariann, Gyorfi Zoltán,
Hoss Ibolya, Juhász András, Juhász János, Kecskés Tibor, Kocsis Lajos, Lejer Nikolett, Lencsés Rita,
Mihály Gyöngyi, Nagy Krisztina, Némedi Bernadett, Németh Katalin, Pócsi Andrea, Puskár Andrea,Szemerédi Zsolt,
Szepesi Tivadar, Tóbi Tünde, Utsek Gábor, Váradi József, Zohány Imre, Háda Attila

1981-1989

8.a Osztályfőnök: Csepreginé Szolnoki Erzsébet
Acsai Csaba, Boros László, Bule Andrea, Bus Katalin, Csáki Mónika, Csillingh Mónika, Dudás Zsolt
Fóti Viktória, Füredi Róbert, Gönczi Gábor, Hevesi János, Herbánszky Beáta, Huth Antal, Jóna Zsolt István,
Kirch Norbert, Korsós Albert, Kovács János, Kulcsár Dolli, Munkácsi Henriette, Nagy Sándor, Ötvös Tünde,
Parázsó Eszter, Sípos János, Szabó Edit, Szattler Piroska, Szetei Viktória, Szívós Mihály, Szoczey László,
Tóth Pál, Tóth Tímea, Turai László, Virág Andrea
8.b Osztályfonök: Jeney Zsigmondné
Balogh Szilvia, Balogh Teréz, Bálint Ildikó, Baranyi Andrea, Burzuk Mónika, Damó Zsuzsanna, Farkas Albert,
Farkas Viktória, Gáspár Irén, Grész Mónika, Horváth Márta, Jani Krisztina, Juhász Judit, Kuncsár Andrea,
Kovács Zoltán, László Andrea, László Gabriella, Máté Donát, Mestra Gábor, Migléczi Katalin, Nagy Sándor,
Pfolzen Dolli, Pusztai Zsolt, Schmidt Dénes, Spák Tünde, Szabó Pál, Szalma Zsolt, Tiringer László,
Vajda Menyhért, Varga Miklós
8.c Osztályfonök: Hári Józsefné
Balogh Sándor, Beregszászi Brigitta, Börzsönyi Róbert, Dzsupin Angelika Ivett, Englerth Attila, Feke Andrea, Gellén Imre,
Holub Károly, Horváth Erzsébet, Jánosi Gábor, Juhász Tímea, Karvai Ottó, Keller Bernadett, Kocsis Róbert László,
Kubicsek István, Kubicsek Károly, Kujbus Mariann, Laczkó Szilvia, Matus Nóra, Mészáros István, Nagy Zoltán,
Orosz Zoltán, Percze Anikó, Sájermann Lívia, Schreiber Mónika, Skripeczky Ákos, Szojka Katalin, Tóth Péter,
Varga Gyula, Vaszi Zsolt, Veres Zsolt
8.d osztályfonök: Vanajti Béláné
Baglyos Éva, Bánka Marianna, Berényi Marianna, Csíkos Ágnes, Dobos Katalin, Filippi Tamás, Forgács Sándor,
Hári Csaba, Irmalós Dóra, Ispán Zoltán, Jány Róbert, Juhász Tibor, Kacsik János, Kecskeméti Viktor,
Kertész Attila, Kopasz Zolán, Kokösi Gabriella, Lakatos Béla, Lelki Mónika, Mártai Lívia,Mihályi Tamás,
Nagy Tímea, Petrik Eniko, Polgár Zsolt, Sallér Tamás, Szamkó Richárd, Veres Szilvia, Virág Orsolya,
Zohány Judit

1982-1990

8.a Osztályfőnök: Horváthné Csontos Anna
Aros Adrien, Balogh Melinda, Bársony Róbert, Bene Tímea, Blaskovics János, Börzsey Krisztina, Cserepkai István
Fejes Lajos, Fetter Edina, Gyercán Emese, Jakab Éva, Kovács Tímea, Krisztián Zsuzsa, László Attila,
László Viktor, Leskó Ildikó, Luttye Zsuzsa, Módi Károly, Nagy Irén, Pál István, Szente Tibor, Szoke Ibolya,
Varga péter, Veres István, Vuncs László
8.b Osztályfőnök: Kaszás Zsuzsa
Antal Zoltán, Aradi Hajnalka, Balázs Attila, Baranyai Anikó, Boda Hajnalka, Bule Pál, Dudás Krisztián,
Fodor András, Földi Attila, Kislán Zsuzsanna, Könczöl Éva, Könczöl László, Lorincz János, Nagy Anna,
Nyilas Erika, Salamon Andrea, Skripeczky Attila, Somogyi József, Szabó Krisztina, Szabó Sándor, Szilfai Balázs,
Szoczey Krisztina, Vaszil Zsolt, Vaszil Zsolt, Zcidori Veronika, Zsihovszky József
8.c Osztályfőnök: Lipnicky Ferenc
Barna Mónika, Cservenák Tamás, Csécsei Nándor, Dara Antal, Esch Gábor, Gálik Orsolya, Glasza Gábor,
Györkös Viktória, Horváth Róbert, Hudvágner Attila, Jánosa Gyula, Kecskeméti László, Kiss László, Konyári Adrien,
Krsztekanits Kornél, Lencsés Dóra, Lestár István, Lénárt Tünde, Nagy István, Nagy Réka, Papp Bernadett,
Princz Szilvia, Radvánszky Tímea, Sárik Anikó, Széles Zita, Szilvácsku Riza, Tar Krisztina, Tóth Beáta,
Tóth István, Váczi Csaba, Virág Andrea

1983-1991

8.a Osztályfőnök: Vészi Gézáné
Apai Szabolcs, Biriszkó Edina, Bognár Viktória, Botos Szilvia, Csengeri Csaba, Csomós Gábor, Deák Judit,
Dobos Szilárd, Donkó Andrea, Edocs Katalin, Erdélyi Tamás, Fehér Róbert, Gálik Krisztina, Gregor Krisztián,
Jóna Zsanett Márta, Kocsis Piroska, Kövesdi Tímea, Nagy Mónika, Nagy Vilmos, Nógrádi Ildikó, Ritschl Richárd,
Simon Judit, Sipos Szilvia, Szabó Orsolya, Szattler Mónika, Szepsi Tímea, Vagra Szilvia
8.b Osztályfonök: Tóthné Czimmermann Judit
Balogh Ildikó, Borbás Nikoletta, Bozsik Hajnalka, Cseszkó Péter, Filippi Tímea, Fóti Gabriella, Gellén Erika,
Gyenes János, Homonnai Petra, Horváth Attila, Iglódi Erika, Kalász Péter, Kardos Tamás, Kovács Roland,
Ligeti Melinda, Maklári Bernadett, Miklós Mária, Móricz Tünde, Munkácsi Gabriella, Parázsó Gergo, Pénzes Csaba,
Pfalczer Balázs, Sárfi József, Szabó Sándor, Tóth Krisztián, Vuncs Regina, Zsihovszki Sándor
8.c Osztályfonök: Ibrányi Márta
Adorján Éva, Ács Gábor, Boros Erika, Csókási Krisztina, Glasza Gergely, Gyócsi Erika, Havay Gyöngyi, Jakab László,
Kanalas Anita, Keller Brigitta, Kiss Evelin, László Gábor, Lódi Károly, Nagy Réka, Osán Krisztián, Papp Zsuzsanna,
Petzold Attila, Roskó Róbert, Sajtos József, Sallai László, Szabó Éva, Szakács Roland, Szép Tamás, Szungyi Gabriella,
Takács Tünde, Ulján Judit, Unoka Tímea, Utasi János, Vasáros Ildikó, Zala Katalin,
8.d Osztályfonök: Uray György
Barabás Anikó, Berkes Tibor, Bernáth Julia, Bíró Ilona, Csontos Anita, Dupai Andrea, Fartely Zoltán, Gál Edit,
Gémes Pál Levente, Gyorfi János, Koczur Balázs, Kun Miklós, Lódi Roland, Lovász Szilvia, Riha Ferenc,
Szijártó Szabolcs, Tóth Zoltán,

1984-1992

8.a Osztályfőnök: Joó Sándorné
Agócs Tamás, Aszalós Emese, Árva András, Balogh Krisztián, Garamvölgyi Zoltán, Gresa Ilona, Györkös Veronika,
Horváth Péter, Jánosa Gábor, Kacsik Mária, Karvai Orsolya, Klaibán András, Lehel Norbert, Lerner Emese,
Lipniczky Éva, Lisztes Ildikó, Mezei Dóra, Muka Edina, Papolczy Zsófia, Pinczel Edina, Radvánszky Bernadett,
Schlicter Andrea, Schlichter Tímea, Szabados Eszter, Szarvas Gábor Imre, Szilók Katalin, Tarpai Csaba,
Tóth Dorottya, Utasi Mónika
8.b Osztályfőnök: Varajti Béláné
Aranyi Krisztina, Aros Zoltán, Blánár István, Borsós Erika, Bus László, Bürger Éva, Czotter Tibor, Debreczeni Tímea,
Fóti Richárd, Herbánszky Ágnes, Herceg Eniko, Kanalas Rita, Kátai Noémi, Lengyel Andrea, Lestár Pál,
Marinovics Tamás, Mester Attila, Miczák Rita, Pócsi Tibor, Samók Béla, Szabó Albert, Szakadáti Szilvia,
Száraz Zoltán, Szilágyi Gabriella
8.c Osztályfőnök: Fajka Ildikó
Balázs Szilvia, Bence Tamás, Farkas Mónika, Gönczi Irén, Gyenes László, Gyetvai Krisztián, Hadari Zoltán,
Leskó Károly, Mata Krisztina, Mata Mónika, Mayer Balázs, Németh Katalin, Nógrádi Gergely, Nyéki Attila,
Orosz Krisztina, Parázsó Réka, Pituk Tamás, Roska Mária, Sárfi Attila, Szabó Andrea, Unoka Zsolt,
Verbes Tibor, Vizkeleti Gábor

1985-1993

8.a Osztályfőnök: Imréné Hady Jolán
Boda György, Csilling Dóra, Futaki Linda, Gyori József, Horváth Balázs, Horváth Julianna Rita, Jancsó Varonika,
Joó Eszter, Kaszás Villo, László Viktor, Mezei Sára, Miklós István, Nagy Erika, Papp Renáta, Parázsó Nándor,
Pribil András, Skripeczky Gábor, Szabó László, Szép Klára, Simon Anikó, Szlovák Adrienn, Szungyi Zoltán,
Tamás Edina, Tóth Gábor, Varga István, Zsák Ildikó
8.b Osztályfőnök: Zsámboki Zsolt
Aranyi Miklós, Ádány Zoltán, Borko Bernadett, Gyóczi Tamás, Gyuritzky Gábor, Iglódi János, Kiss Lajos,
Kiss Viktor, Kudász Judit, Lódi Róbert, Maklóri Orsolya, Neuhauser Gábor, Oszlánczi Zita, Pinczel Katalin,
Spák Szilvia, Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szabó Zoltán, Szetei Patricia, Tótfalusi Krisztina, Varga Szilvia
8.c Osztályfőnök: Maróti Ágnes
Alt Pál, Ács Melinda, Balogh Anita, Balogh Benjámin, Besze Csaba, Bognár Andrea, Csaszkó Katalin,
Csépo László, Feke Zoltán, Félippi Anita, Gáspár Zsuzsanna, Gyorfi Zoltán, Halmi Zsolt,Hegyi Krisztina,
Hesp Mónika, Hoss Ferenc, Klemencz Menrik, Kövesdi Krisztina, Lucza Márk, Major Gyula, Nagy János
Tápai Attila, Tímári Gábor, Tóth Attila, Vidák József, Adri Zoltán
8.d Osztályfőnök: Tápainé Hadi Jolán
Borbás Miklós, Botos László, Botos Tünde, Dénes Ildikó, Dzsupin Viktória, Gerocs Gábor, Harmath István,
Juhász Mária, Lakatos Tünde, Máriás György, Orosz Attila, Rácz Gábor, Repcsik Csaba, Tóth Zoltán,
Varga Erika, Andráti Péter,

1986-1994

8.a Osztályfőnök: Vészi Gézáné
Fábián Krisztina, Farkas Gabriella, Gáspár Gabriella, Karácsonyi Gergely, Kopasz Róbert, Kovári László,
Kuncz Erzsébet, Lipniczky Erika, Márta Kálmán, Nyilas Gábor, Papp Annamária, Szabó Balázs,
Szentléleki Krisztina, Verebes Eniko
8.b Osztályfőnök: Gemerné Druzsi Zsuzsanna
Albert Katalin, Balogh Gábor, Berán István, Béres Balázs, Bicskei Károly, Csaboda Melinda, Csia Gabriella,
Darázs Margit, Druzsin Monika, Filippi Edina, Hegyi Árpád, Hornyák Mónika, Kecskés Katalin, Ligetei Róbert,
Nógrádi József, Perjési János, Petrich Andrea, Petrovics Bernadett, Pintér Gábor, Polgár Katalin, Prein Gabriella,
Semsei Imre, Szabó Tímea, Szepsi Anikó,Szepsi Renáta, Való Mária
8.c Osztályfőnök: Englertné Ibrányi Márta
Aros Krisztina, Barna Brigitta, Boda Gergely, Borotvás Márta, Dobos Tamás, Hollósi Adrien, Horváth Gerego,
Kocsis László, Kopasz Zoltán, Lénárt Csaba, Lippai Tímea, Major Péter, Mestra Attila, Murvai Erzsébet,
Országh Beáta,Pajor Aranka,  Pápolczy Géza, Papp Zoltán, Pintér Gergo,Pusztai Adrien, Sájerman Erika,
Sipos Gábor, Tóbiás Atilla, Zala Miklós, Zohány Zsolt
8.d Osztályfőnök: Hári Józsefné
Berkes Gábor, Borsos József, Fehér Timea, Gerocs János, Gyuriczki János, Herzeg Béla, Juhász Ferenc,
Keresztesi Sándor, Lakatos László, Mátrahegyi László, Mátrahegyi Gyula, Megadja Anikó, Molnár Péter,
Nagy Péter, Sallai Kornél, Szabó Adél, Varga Miklós

1987-1995

8.a Osztályfőnök: Kaszás Zsuzsa
Gáspár Erzsébet, Illés Adrienn, Joó Gergely, Kalla László, Kovács László, Machán Gábor,
 Menyhárt Krisztián, Móricz Zsolt, Pál Judit, Pisák Norbert, Szabó Irén, Szabó Rita, Szabó Tibor,
 Vavrik Gergely, Vörös Krisztina,Vörös Szilvia
8.b Osztályfőnök: Csendes Éva
Czibor Andrea, Eiselt Gábor, Érseki  Ákos, Gerdán Ramóna, Horváth Ákos, Kotlárik Szabolcs, Lipták Boglárka,
Marton Tamás, Máté Norbert, Menyhárt Zsuzsa, Nagy Renáta, Nagymihály Imre, Sára Bernadett, Schmidt Adrienn,
Szabó Viktória, Szlovák Gábor, Szoke István, Takács Zsolt, Tóth Anita, Tóth Mihály, Varga Eszter, Vándor Rita,
Béki András
8.c Osztályfőnök: Vészi Gézáné
Aszalós Ádám, Botos Gyula, Deli Szilvia, Esch Nikoletta, Fartely Anita, Gyurcsik Andrea, Horváth Annamária,
Kövesdi Zsanett, Lohner Angéla, Luttye Katalin, Mezo Krisztián, Molnár Réka, Orosz Anikó, Szoke Szilárd,
Velle Anett, Vidák Veronika, Zsihovszky Bernadett
8.d Osztályfőnök: Vészi Gézáné
Bukszár Emese, Bus András, Cseresznye Attilla, Dredán Olga, Halmos Gyula, Irzsák Attilla, Juhász Péter,
Kanalas Mária, Márton Sándor, Pinczel Laura, Polgár Antal, Roszer Mária, Takács Róbert, Vámos Edina

1988-1996

8.a Osztályfőnök: Kovács István (Hári Józsefné)
Albert Zoltán, Bódi Zsófia, Csekk Adrienn, Czigony Ferenc, Dervarics Gábor, Gáti Ágnes, Gellértfi Péter,
Kolczer Viktória, Krosits Tamás, Lipták Szabolcs, Lisztes Róbert, Molnár Dávid, Pósa Viktor, Ruszinkó Judit,
Sápszky Kata, Talabér Tímea, Váradi Péter
8.b Osztályfőnök: Lengyel István
Bíró József, Bognár Ferenc, Darázs Melinda, Darvasi Béla, Ifjú Gábriel, Illés Attila, Juhász Anita, Kertész Ede,
Kígyós Hajnalka, Lippai Tilda, Miczák Adrienn, Nyerlucz Krisztina, Orbán Ilona, Reményi László, Szabó Anita,
Szabó Zsolt, Száraz Gábor, Tar Beáta, Tölcsér Bence, Tóth Nikolett, Varga Márton
8.c Osztályfonök: Varajti Béláné
Aranyi Eyika, Barakonyi Zita, Barna János, Botka Eszter, Csombor Gábor, Dudás Ferenc, Edrey Bálint,
Farkas Gyuzsanna, Gál Tibor, Gyenes Attila, Hanzli Szilvia, Horváth Csongor, Kalla Gábor, Kocsis István,
Koncsik Gyöngyi, Kovács Attila, Krsztekanics György, Kurtz Péter, Leier Bernadette, Mátrai László, Mészáros Attila,
Módi Katalin, Monostori Tibor, Nagy Ildikó, Papp Ágnes, Papp Éva, Sebok Hajnalka, Simonka Angéla,
Sztankovics Erika, Tóth Ildikó, Váradi László

  1989-1997

8.a Osztályfőnök: Ozsváth Ildikó
Ádány Gyula, Bellovics Tibor, Czap Szabolcs, Ehardt Andrea, Erdélyi Csilla, Fancsalszki Ildikó, Fábián Anikó,
Fodor Norbert, Göcseján Gergely, Horváth Judit, Kalderás Gábor, Krisztián Viktória, Kuncz Gábor, László József,
Merva Péter, Molnár Eszter, Nagy Viktória, Németh Nikolett, Nógrádi Attila, Pálfalvi Anikó, Sárhidai Zsófia,
Szabó Gábor, Tóth Szilvia
8.b Osztályfőnök: Zsámboki Zsolt
Győrfi Katalin, Jánosa Ákos, Juhász Barbara, Kelemen Tünde, Krosits Mónika, László Márton, Lestár Réka,
Lőrinc Ágnes, Márki Judit, Nagy Szilvia, Pisák Viktor, Pócsi Ákos, Sajtos Csaba, Takács Orsolya, Ulján Ildikó,
Virág Attila, Zala Hajnalka
8.c Osztályfőnök: Imréné Hady Jolán
Benkő Róbert, Borsos Ilona, Holics István, Hörömpő Miklós, Hunya Zsolt, Kelecz Tibor, Kotlán Gabriella,
László Zsuzsanna, Nagy József, Niedermár Eszter, Oláh Sándor, Pálmai Erika, Plentner Anikó, Tóth Csaba,
Vámos Csaba, Varga Katalin

1990-1998

8.a Osztályfőnök: Gróf Pálné
Blánár Csaba, Boja Mariann, Borsos Péter, Budai Erika ,Csókási Ferenc, Czeglédi Krisztina, Dervarics Szilvia,
Dredán Szilárd, Fenyo Borbála, Grolyó Péter, Juhász László, Juhos Alexandra, Korbely Réka, Kurucz Krisztina,
Lipniczky Ferenc Gergely, Molnár Erika, Nagy Anikó, Nagy Krisztina, Nógrádi Katalin, Papp Gábor,
Parkánszky Melinda, Roskó Roberta, Szekeres Barbara, Takács Fruzsina, Varga Miklós, Varjas Attila
8.b Osztályfőnök: Csendes Éva
Bereczki Andrea, Czotter Tamás, Herczeg Melinda, Kiss Bernadett, Kiss Krisztián, Kopasz Tamás, Kuzsner Norbert,
Matulik József, Mátrahegyi Katalin, Oláh Bernadett, Oláh Ildikó, Percze Ágota, Rácz Ilona, Romháti Ágnes,
Sápi Edit, Sebők Roland, Terjék Ildikó, Tóth Csaba, Varga Viktória, Vékony Viktor
8.s Osztályfőnök: Fenyo Ferenc
Hudák Attila, Kótai Mária, Sápi Tímea, Szoták Melinda

1991-1999

8.a osztály Osztályfonök: Sirák Margit
Ádány Anikó, Alt Balázs, Augusztin Éva, Bártfai István, Besze Beáta, Bíró Eniko, Czap Krisztián, Csáki Norbert,
Dömsödi Gábor, Gróf Áron, Gyori Tímea, Juhász Marianna, Kecsmár Hajnalka, Krupp György, Lakatos Tímea,
Liebhardt Noémi, Miholics Diána, Németh Attila, Pálfalvi Gábor, Parkánszky Attila, Sáfrán Eszter, Szíjártó Zsolt,
Szolosi István, Szucs Antal, Tápai Levente, Tiringer Balázs, Tomasek Péter
8.b osztály Osztályfonök: Galántai Erzsébet
Benkö Edina, Benkö Péter, Bíró Bernadett, Czuna Katalin, Göcseján Zsuzsanna, Györfi Miklós, Horváth Zsolt,
Makó Béla, Molnár Dániel, Molnár Zsolt, Nagy Katalin, Németh Norbert, Nyéki Melinda, Semes-Bogya Ildikó
Száraz Csaba, Szégner Tibor, Tímári Miklós, Tosér László, Tóth Beatrix, Varga Szilvia, Veress András, Zala Csaba

1992-2000

8.a osztály Osztályfonök: Vészi Gézáné
Barabás Gábor, Buczkó Balázs, Gencsi Krisztián, Jenei Andrea, Kiss György, Kosznovszki Lajos Kriszitán,
Kozma Jusztina, Kovári Csaba, László Anett, Ormándi Csaba, Ozsvárt Krisztina, Sáfrán Judit, Sára Dániel,
Szabados Anett, Szabó Tímea, Szegedi Barnabás, Szentléleki Nóra, Szigeti Nóra, Tar Szidónia Vivienn, Török Balázs,
Tüdödi Tamás
8.b osztály Osztályfonök: Joó Sándorné
Andrásik Mária, Balogh Annamária, Csaboda Zita, Györi Melinda, Héder György, Jobbágy Judit, Kiss Gergö,
Köleséri László, Lakatos Nikolett, Lohner Szilvia, Makai Péter, Miklós Anita, Németh Norbert, Orbán Ágnes,
Petri Katalin, Rózsa Bernadett, Szabó Renátó, Turóczi Balázs, Varga Roxána, Weiszenburger Péter, Zsezserán Gábor
8.c osztály Osztályfonök: Gróf Pálné
Bölcskei József, Borsos László, Bradák Ildikó, Fenyves László, Kelecz Tímea, Kígyós Noémi, Kótai András,
Kovács Árpád, Marcel Mónika, Németh Andrea, Nyerlucz József, Oláh Edmond, Parádi István, Semes-Bogya Ildikó

1993-2001

8.a osztály Osztályfonök: Lipniczky Ferenc
Aranyi Katalin, Csaba Annamária, Csévi Tímea, Csikós Dorottya, Fekete László Jani Szilvia, Jobbágy Zoltán, Jónás Anett, Kajcsarácz Szabolcs, Kelemen Ottó, Kutsera Zsolt, Mező Ádám, Molnár Orsolya, Nagy Hunor, Nyári Attila, Pfeff Ákos, Skorday Eszter, Szőlősi Tibor, Tarcsa Szilvia, Tóth Mariann, Varga Dániel, Varga Dávid, Varsányi István, Végh Zoltán
8.b osztály Osztályfonök: Imréné Hady Jolán
Ábri Tímea, Bicskei Gábor, Bozsik Zsolt, Csoh Ildikó, Érseki Árpád, Farkas Lehel, Guzsaly Sándor, Hesp Norbert,
Hornyák Nikolett, Kisgyörgy Gábor, Márton József, Petri Henrietta, Pócsi Zsolt, Réz Renáta, Schreiber Miklós,
Sóti Gergely, Sperling András, Szabó Georgina, Szabó László, Szucs Dávid
8.c osztály Osztályfonök: Szabó Ferenc
Burai Mihály, Dobó Dániel, Fenyves Anita, Gyorfi Mihály, Horváth Diana, Horváth Gyöngyi, Lázár Mónika,
Makó Zoltán, Nagy Annaária, Nagy Viktória, Nyerlucz Péter, Nyilas Tamás, Sándor György

1994-2002

8.a osztály Osztályfonök: Fajka Ildikó
Busai Ágota, Fullér Gréta, Hári Ágnes, Legindi Tímea, Lehoczki Tímea, Pósa Anita, Szeibert Gerda, Szijártó Anita,
Varga Beáta, Albert Zsolt, Demeter Roland, Hunyadvári György, Kocsa Vendel, Lámpi Tibor, Mácsai Tamás,
Nagy László, Németh Dávid, Pálfalvi Tamás, Pénzes Máté, Sintár Márton, Szarvas Gergely, Szente Tamás

8.b
osztály Osztályfonök: Ibrányi Márta
Béres Adrienn, Csákány Mónika, Kovács Tünde, Nagy Tímea, Rajcsányi Tímea, Sárossy Noémi, Arányi János,
Badar Balázs, Bakk Tibor, Balogh Péter, Borsos Miklós, Együd Dárius, Fazekas Bence, Herczeg László, Ifjú Péter,
László Krisztián, Rajcsányi Tamás, Stefán Zoltán, Tankó Péter

8.c osztály Osztályfonök: Mile Jánosné

Béki Balázs, Bradák Krisztina, Erőss Bernadett, Farkas István, Fenyves Anita, Gellérfi András, Juhász Tibor,
Maródi Kitti, Molnár Nikolett, Nyéki Anikó, Oláh Péter, Pál László, Sebestyén Norbert, Szabó János

1995-2003

8.a osztály Osztályfonök: Zsámboki Zsolt
Aranyi Richárd, Augusztin Olga, Bakos József, Balea Daniella, Bártfai Attila, Bihari Dávid Busai Mónika, Elek Adrián, Fehér Henriett, Gyatyel Adrien, Győrffy Péter, Jenei Brigitta, Kalderás Dávid, Király András, Kiss Dávid, Kövesdi János, Marcel Enikő,Pálfalvi Katalin, Sóti András,Szabó Sándor, Szegedi Attila, Szekeres Melitta, Szente Ádám, Tessényi Viktória, Vásári Tamás, Zeliska Nikolett

8.b osztály Osztályfőnök: Kaszás Zsuzsanna
Bandula Julietta, Boja László, Győrfi Krisztina, Jordán Julianna, Kalla Sándor, Kecsmár Gabriella, Kozák Melinda,
Köleséri Csilla, Kővári Zoltán, Mogyorósi Zsanett, Nagy Adrienn, Orosz István, Regenyei Balázs, Szalai Károly,
Szattler Hajnalka, Szurgyi Mónika, Varga Georgina, Végh Katalin

1996-2004

8.a osztály Osztályfonök: Joó Sándorné
Bandula Dániel,Batta Viola,Borsos Tamás,Burányi László,Csabai Cserne,Csákány Tibor, Csikós Ádám,Deli Zsolt,Demeter József,Dervarics Krisztina,Farkas Katalin,Fritz Anita, Halmi Piroska,Hange Tibor,Hunyadvári Judit,Juhász Katalin,Kiss Péter,Kovács Gergely, Lőrincz Tamás,Méhész Fanni,Pfeff Alma Viktória,Rózsa László Viktor,Tótfalusi Zoltán, Varga László,Varga Zoltán

8.b osztály Osztályfonök: Gróf Pálné
Béres Alexandra,Czotter Krisztina,Dietrich Péter,Fazekas Alexandra,Gaál Zoltán,Gebora István, Jambrik Diána,Kálmán Gabriella,Kelemen Bernadett,Kis Melinda,Kiss Gergő,Kulcsár Dávid, László Lehel,Lingurár Szandra,Marcell Vivien,Nagy Norbert,Percze Zoltán Zsolt,Petróczi Tünde, Serbán Krisztián,Sintár Bence,Szűcs Krisztina,Zsiga Bernadett

1997-2005

8.a osztály Osztályfőnök: Imréné Hady Jolán
Bodó Melinda,Buczkó János,Dobó Dávid Ádám,Dorogi Ádám, Fehér Gergely Dávid,Horváth Gábor, Kádár Kata, Kovács Gergely, Köleséri Anna, Lakatos Julianna, Lovay Gábor, Nagy Valéria, Oláh Renáta, Pál Árpád, Szalontai Andrea, Török Tamás, Valentovics Ágnes



8.b osztály Osztályfőnök: Osváth Ildikó
Béki Edina, Benkő Dávid, Bényei Tamás Bálint, Berekszászi Ivett, Borsos Renáta, Gyöngyösi Klaudia, Gyüre Tibor, Hegyi Nikolett, Kiss Zoltán, Korbely Gréta, Kulcsár Roland, Kurtz Mariann, László Edina, Makai Balázs, Nagy Benedek, Németh István, Ozsvárt Tamás, Réz Barbara

1998-2006

8.a osztály Osztályfőnök: Ibrányi Márta
Horváth Ferenc, Kígyós Alexandra, Kiss Tamás, Lengyel Balázs, Luttye József, Majercsik Hajnalka, Mészáros Gergely, Soós Anetta, Strasser Károly, Szabó Andrea, Szabó Barbara, Szabó Szabina, Szentesi Ferenc, Tóth Krisztina, Tóth Viktória, Török Erik, Utsek Brigitta, Üveges Zoltán, Varga Máté, Verebes Zoltán



8.b osztály Osztályfőnök: Szabó Ferenc
Andrásik Annamária, Bakos Mónika, Boczkó Csaba, Fehér Gábor, Fejes Izabella, Gulyás Sándor, Gyatyel Enikő, Kiss István, Kupai Alexandra, Kupai József, Miholics György, Papp Attila, Sallai Tamás, Szűcs Máté, Tolnai Bernadett, Zelei Zoltán



8.s osztály Osztályfőnök: Szeibert Rita
Golyán Gábor, Maróti Gabriella, Száraz Szabina, Tóth Miklós, Veres Viktória

1999-2007

8.a osztály Osztályfőnök: Galántai Erzsébet
Bagdi Gergő, Baumann Lilla, Borsos Melinda, Győrffy Edina, Gyüre Tamás, Hajba Viktória, Juhász Ádám, Kis András, Kis Noémi, Lukács Vanda, Méhész István, Németh Vivien, Ölbely Réka, Sáfrán Gergely, Sebestyén Tamás, Szabó Balázs Sándor, Szente Dávid, Szentesi Renáta, Varga Tímea, Vécsi Béla, Verzila Helga Nikolett



8.b osztály Osztályfőnök: Sirák Margit
Batuska Melinda, Borsos Nikolett, Forgách Kata, Grósz Barbara, Horváth Viktor, Juhász Éva Barbara, Juhász Márió, Kádár János Bence, Kállai Szilveszter, Kovács András, Kovács Emese, Mancsek János László, Somogyi Dávid, Szuhánszki Zsolt, Tősér Gergely, Varga Viktor, Vaszi Enikő



8.s osztály Osztályfőnök: Szeibert Rita
Hovodzák Anita, Márton Péter

2000-2008

8.a osztály Osztályfőnök: Tószegi Attila
Aros Adrienn, Bauer Vivien, Buknicz Vivien, Erdély Kitty, Gombos Dániel, Gyurits Gergely, Hüse Enikő, Kalo Dávid, Károly Roland, Kiss Gergely, Kulcsár Ivett, Kulich Viktória, Lingurár Dávid, Maszlik Norbert, Monori Kamilla, Simon Dániel, Sipőcz Viktória, Szabó Csaba József, Szabó József, Szalkai Tamás, Szarvas Gábor, Tamás Gergely, Tarcsa Dávid, Török Márk Patrik, Verebes Dóra



8.b osztály Osztályfőnök: Zsámboki Zsolt
Andri Klaudia, Bujdosó Brigitta, Fejes Sándor, Győrfi Adrienn, Győrfi János, Hange László, Járdi Zsolt Patrick, Jenei Diána, Kurtz Tímea, Lakatos Barbara, Lakatos Mária, Menyhárt Fanni, Németh Ádám, Oláh Brigitta, Oláh Nikoletta, Répássy Adrienn, Réz Réka, Réz Róbert, Szente Gábor, Tankó Dávid, Varga Márta Georgina, Vécsi Cintia

2001-2009

8.a osztály Osztályfőnök: Gróf Pálné
Bartók Dávid, Bedő Roland, Ferencz Jenifer Kitti, Göbölös Szilvia, Györke Barbara, Holecz Bianka, Kaszás Dániel Márk, Kotschy Péter, Kulcsár Lili, Makó Barbara, Nagy Sándor Attila, Pesti Alexandra, Petri Gyula, Pindzsulya Vivien, Pintér Bálint Zsombor, Radics Anikó, Szabó Brigitta, Szente Alexandra, Takács Gabriella, Talabér Tímea, Urbán Dóra, Üveges Viktor, Vág Zoltán, Vajna Angelika Emese, Varga Sarolta



8.b osztály Osztályfőnök: Kissné Mócsai Veronika
Béres István Boczkó Gabriella Rozália, Bradák Tímea, Czeglédi Fruzsina, Farkas Luca, Göndör Beáta, Grósz Bernadett, Gyökér Mónika, Hornyák Tibor, Horváth Dóra, Kiss Ádám, Kiss Dezső, Kosik Adrienn, Papp Zsanett Kitti, Podlaviczki Martin János, Szabó István, Szabó Levente, Szalai Mónika, Vajda Benjamin, Zsezserán Petra, Zsiga Tibor

2002-2010

8.a osztály Osztályfőnök: Joó Sándorné
Antal Áron, Beleznai Ingrid, Benkő Ádám, Bíró Richárd, Cseh Gergő, Drozdik Ilona, Győrfi Alexandra, Hange Laura, Havai Noémi, Horváth Balázs, Imrik Adél, Kelemen Fruzsina Rita, Kis-Szabó Norina, Lingurár Klaudia, Magyarosi Attila, Nagy Lilla, Negyedi András Ádám, Nyitrai Zoltán, Restyák György, Szabó Tímea, Varga Noémi, Végh Tamás



8.b osztály Osztályfőnök: Ibrányi Márta
Albrecht Richárd, Bartha Katalin, Berekszászi Cintia, Borsos Éva, Bódi Csaba, Bögös Patrícia, Farkas Gábor, Gemer Gábor, Juhász Enrico, Krempa Krisztián, Lendvai Szilvia, Lévai Krisztián, Majercsik Sándor Péter, Mali Viktor, Papp Kristóf, Szilágyi Daniella, Takács Szindi, Tóth Péter, Varga Zsuzsanna Rozália



8.s osztály Osztályfőnök: Szeibert Rita
Egyházi Edina, Furda Szabolcs, Lakatos Nikoletta, Perjési Gyula, Szőke Ivett